ANASAYFA
  • antalya-isik-nakliyat1.jpg


Harun KAHRAMAN 

Web: www.antalyadaevdeneve.com

Cep : 0543 930 6473
Cep : 0535 603 60 97

Adres: Kuzeyyaka Mah. Şelale Cad. öztürk Apt. No:292 /4
Kepez Antalya


Eşyaların Evden eve nakliyatı sırasında ambalajlama ve paketleme önemlidir. Eşya taşınması sırasında çoğu hasar ve kırılmalar yanlış paketleme ve ambalajlama nedeniyle olmaktadır.


Paketleme ve ambalajlama bu konuda eğitimli profesyonel elemanlarımız tarafından ambalajlanacak ve paketlenecek eşyaların cinsine göre gerekli olan malzemelerle yapılır. Hassas, kolay kırılabilecek ve zarar görebilecek eşyalarınız darbelere ve düşmelere dayanıklı balonlu naylon ve yalıtımlı ambalaj kağıtları ile sarılır..

  • mutfak araç ve gereçleriniz beyaz temiz kağıt ve darbeye dayanıklı ambalaj ve paket kağıtları ile paketlenir.
  • Tv ve Müzik setleriniz, Pc ve çevre birimleri büyük balonlu naylon ve kapitone ile paketlenir.
  • Gardroplarınız , sökülebilir mobilyalarınız köpük ve poliüretan kaplı balonlu naylonlar ile sarılır..
  • Elbiseleriniz özel askılı taşıma kabinleri ile taşınır...
  • Tüm eşyalarınız paketlenir ve evden eve nakliye sonrası yerine yerleştirilir...

ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki havalı kabarcıklı balonlu malzemeler ve ipler çözülüp alınır.






Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri veren Firmamız Işık Evden Eve Nakliyat 15 Yıldır Antalya'nın tüm semtlerinde, ilçelerinde ve Türkiye'nin 81 ilinde Nakliye Hizmetini profesyonel olarak vermektedir, firmamız evinizi bize emanet ettiğiniz antan itibaren gözü gibi koruyrak kendi eşyalarını taşır gibi taşır  Tüm mobilyalarınızı ambalajlar,

Asansörle Asansörlü Ev ve İş yeri Taşımacılığı

IŞIK  Nakliyat vermiş olduğu nakliyat hizmetinde asansör ile geniş donanımlı araçlarıyla yıllların vermiş olduğu tecrübe ile  evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.


Asansörlü evden eve  nakliyat müşteri beklentileri doğrultusunda hasar riskini minimuma  indirerek etkili ve hızlı nakliyat çözümü sunmaktadır.

Müşterilerimizin  memnuniyeti her zaman öncelikli görevimizdir.

Taşıma işlemi  başlangıcından sonuna kadar müşteri temsilcilerimiz her an sizlerle  olacaktır.


Her hangi bir sorunda yada aklınıza takılan sorular için  yanlız sizler için seçilmiş ve tamamen konunun hakimi temsilcilerimiz  ile irtibata geçebilirsiniz.
Firmamız Evinizi Taşırken Ucuz firmalara kanmayınız, İşi bilmeyen firmalar vasıfsız eleman çalıştırır vasıfsız eleman maliyeti büyük oranda düşürür ancak, işi bilmeyen elamanlar ya eşyanıza zarar verir ya da eşyalarınız
kaybolur, firmamız aile şirketidir, akrabalarımız dışında kimseyi çalıştırmayız, firmamızın elemanları 15 yıldır bizimle çalışan dürüst insanlardır, bugüne kadar hiç bir şikayet aşmadık tam tersine her zaman tavsiyeler aldık,

yeni müşterilerimizin çoğu tavsiye üzerine gelen müşterilerdir. firmamızdan detaylı bilgi ve fiyat almak için bizi aramanız yeterlidir, en uygun fiyatlarla Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.






Antalya Evden Eve İşlerinizde Güvenle Tercih Edebileceğiniz, HARUN KAHRAMAN NAKLİYAT 2012 YILINDA ANTALYADA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ VERMEK İÇİN HARUN KAHRAMAN TARAFINDAN KURULMUŞTUR.
AMACIMIZ ANTALYADA NAKLİYATTA GÜVENİLİR VE KALİTELİ TAŞIMACILIK YAPAN BİR FİRMADIR.
BİZİ SEÇİN FARKIMIZI GÖRECEKSİNİZ..

Firmamız Kapalı kasa her ebatta kamyonuyla Antalya İçi - Tüm İlçeleri ve Türkiye Geneli Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Vermektedir, Firmamız Kurulduğu Günden bu yana dürüst çalışma ilkelerini benimsemiş her daim müşterinin ev eşyasını kendi eşyası olarak görmüş gereken önemi ve titizliğiyle fazlasıyla göstermiştir,

firmamızın elemanları sadece ev taşıma işi yapan profesyonel elemanlardır, kendi akrabalarımız dışında güvenmediğimiz kimseyi yanımızda çalıştırmayız, Firmamız Evinize Geldiği andan itibaren Evinizin taşıma sorumluluğu bizimdir, eşyalarınız bize emanettir, Evinizin mobilyaları ve yatak odası dolapları zararsız ve hasarsız bir şekilde taşınması için öncelikle demonte edilir, ayrılan parçalar ambalajlanır, Ambalajlanan Tüm mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız yeni evinizde istediğiniz odaya kurulur, Firmamızdan Detaylı Bilgi ve fiyat almak için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Anahtar Kelimeler : Antalya Asansörlü Nakliyat Firmaları,Antalya Asansörlü Nakliyat Şirketleri,Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları,Antalya Asansörlü Taşımacılık Fiyatları,Antalya Asansörlü Taşımacılık Şirketleri,Antalya Asansörlü Taşımacılık Firmaları, Antalya Asansörlü Taşıma Fiyat,Antalya Işık Asansörlü Taşımacılık. Antalya evdeneve nakliyat,Antalya evden eve taşımacılık,Antalya evden eve nakliyat firmaları,Antalya evden eve nakliyat şirketleri,Antalya evden eve asansörlü taşıma,Antalya evden eve ucuz nakliye,Antalya evden eve nakliyatAntalya evden eve nakliyat şirketleri,Antalya evden eve asansörlü nakliyat,Antalya evden eve nakliyeciler,Antalya evden eve nakliyat fiyatları,Antalya evden eve nakliyat fiyat,Antalya evden eve taşımacılık firmaları,Antalya evden eve nakliyat tavsiye,Antalya evden eve nakliyat firmaları fiyatları,Antalya evden eve platformu,Antalya Asansörlü Nakliyat Firmaları,Antalya Asansörlü Nakliyat Şirketleri,Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları,Antalya Hurma Evden Eve Nakliyat,Antalya Liman Evden Eve Nakliyat,Antalya Sarısu Evden Eve Nakliyat,Antalya Konyaaltı Evden Eve Nakliyat,Antalya Lara Evden Eve Nakliyat,Antalya Serik Evden Eve Nakliyat,Antalya Kemer Evden Eve Nakliyat,Antalya Göynük Evden Eve Nakliyat,Antalya Manavgat Evden Eve Nakliyat




Antalya Evden eve nakliyat
zor ve meşakkatli bir iştir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için profesyonel bir evden eve nakliye firmasından destek almak gerekir. Aksi durumlarda eşyaların zarar görmesi muhtemeldir.
Evden eve nakliyatta oluşturduğumuz kendi kalite standartlarımızla yıllardır en ekonomik ve en kaliteli taşıma hizmetini siz


Değerli müşterilerimize %100 sorunsuz bir şekilde sunmaya gayret gösteriyoruz. Diğer evden eve nakliyat şirketlerinden farklı olarak beklentimiz işin maddi boyutu değil, dostluğunuzu kazanmaktır.
Evden eve nakliyat için ücretsiz expertiz


Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için, uzman evden eve nakliyat eksperlerimiz eşyalarınızı yerinde inceleyerek en doğru nakliye planını belirleyip, ekspertiz raporunu hazırlamaktadır. Üstelik bu hizmetimiz için hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Evden eve nakliyat sigortası
Eşyalarınız taşıma işleminin bir gün öncesinde, taşıma esnasında doğabilecek olumsuz durumlar için sigortalanır. Evden eve nakliye esnasında doğabilecek zararlar sigorta firması tarafından karşılanır.
Tüm Türkiye'de şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat için bizi arayın..

Firmamız IŞIK EVDEN EVE NAKLİYAT Şehir içi ve Şehirler arası Nakliyat hizmetlerini profesyonel elemanlarıyla, Ambalajlı - Sigortalı  ve Asansörlü Olarak Yapmaktadır.
İŞYERİ , OFİS , FABRİKA , OTEL VE TESİSLERİN TAŞINMASINDA ANTALYADA IŞIK NAKLİYAT 1 NUMARA


Ofisinizi ve iş yerinizi taşımadan önce  bize uğrayın en ekonomik fiyatlar bizde .Işık Nakliyat  ofis taşımacılığında  siz değerli iş  yeri sahiplerine nakliyat hizmetlerinde kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.
İş yeri ve ofis taşıma deneyim tecrübe ve bilgi gerektiren nakliye  işlemidir. HARUN KAHRAMAN Nakliyat yetiştirilmiş tecrübeli elemanları ile  sizlerin hizmetinde.

Ofis taşıma işinde yaptığımız işlemler;
  • Öncelikle expertiz elemanları tarafından ofisinizin taşınması için tespit  yapılır.
  • Daha sonra bu tespitler sonucunda ofisinizin taşınma işlemi için bir  fizibilite raporu hazırlanır.
  • Fizibilite raporu çerçevesinde ofisiniz için gerekli araç ve ekipmanlar  sağlanır
  • Taşıma günü istediğiniz saatte ofis & işyeri taşıma işlemine  başlanır ve sözleşme gereği anlaşınlan saatte işlem tamamlanır.
Titizlige, kaliteye ve bilgiye önem veriyorsanız lütfen bizimle irtibat kurun.