ANTALYA EVDEN EVE
  • antalya-isik-nakliyat1.jpg


Antalya Evden eve nakliyat
zor ve meşakkatli bir iştir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için profesyonel bir evden eve nakliye firmasından destek almak gerekir. Aksi durumlarda eşyaların zarar görmesi muhtemeldir.
Evden eve nakliyatta oluşturduğumuz kendi kalite standartlarımızla yıllardır en ekonomik ve en kaliteli taşıma hizmetini siz


Değerli müşterilerimize %100 sorunsuz bir şekilde sunmaya gayret gösteriyoruz. Diğer evden eve nakliyat şirketlerinden farklı olarak beklentimiz işin maddi boyutu değil, dostluğunuzu kazanmaktır.
Evden eve nakliyat için ücretsiz expertiz


Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için, uzman evden eve nakliyat eksperlerimiz eşyalarınızı yerinde inceleyerek en doğru nakliye planını belirleyip, ekspertiz raporunu hazırlamaktadır. Üstelik bu hizmetimiz için hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Evden eve nakliyat sigortası
Eşyalarınız taşıma işleminin bir gün öncesinde, taşıma esnasında doğabilecek olumsuz durumlar için sigortalanır. Evden eve nakliye esnasında doğabilecek zararlar sigorta firması tarafından karşılanır.
Tüm Türkiye'de şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat için bizi arayın..

Firmamız IŞIK EVDEN EVE NAKLİYAT Şehir içi ve Şehirler arası Nakliyat hizmetlerini profesyonel elemanlarıyla, Ambalajlı - Sigortalı  ve Asansörlü Olarak Yapmaktadır.
İŞYERİ , OFİS , FABRİKA , OTEL VE TESİSLERİN TAŞINMASINDA ANTALYADA IŞIK NAKLİYAT 1 NUMARA


Ofisinizi ve iş yerinizi taşımadan önce  bize uğrayın en ekonomik fiyatlar bizde .Işık Nakliyat  ofis taşımacılığında  siz değerli iş  yeri sahiplerine nakliyat hizmetlerinde kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.
İş yeri ve ofis taşıma deneyim tecrübe ve bilgi gerektiren nakliye  işlemidir. HARUN KAHRAMAN Nakliyat yetiştirilmiş tecrübeli elemanları ile  sizlerin hizmetinde.

Ofis taşıma işinde yaptığımız işlemler;
  • Öncelikle expertiz elemanları tarafından ofisinizin taşınması için tespit  yapılır.
  • Daha sonra bu tespitler sonucunda ofisinizin taşınma işlemi için bir  fizibilite raporu hazırlanır.
  • Fizibilite raporu çerçevesinde ofisiniz için gerekli araç ve ekipmanlar  sağlanır
  • Taşıma günü istediğiniz saatte ofis & işyeri taşıma işlemine  başlanır ve sözleşme gereği anlaşınlan saatte işlem tamamlanır.
Titizlige, kaliteye ve bilgiye önem veriyorsanız lütfen bizimle irtibat kurun.